Bilgi Güvenliğinizi sağlayın

İş hayatında bilgi teknolojilerinin öneminin giderek arttığını görmekteyiz. Bilgi Güvenliğiniz için gerekli önlemleri geciktirmeden alın.

Bilgi Teknolojileri
İş hayatında bilgi teknolojilerinin öneminin giderek arttığını görmekteyiz. Günümüzde bilgi teknolojileri iş süreçlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş, teknolojinin hızla gelişmesi ile BT sistemleri karmaşık ve değişken bir yapıya sahip olmuştur. Bununla birlikte BT sistemleri uzmanlık gerektiren birçok alana ayrışırken, tüm bu süreçlerde ve bilgi teknolojileri ürün ve hizmetlerinde güvenliği sağlamak zorunlu bir hale gelmiştir. Bilgi teknolojileri güvenliği oldukça geniş bir kavram olup, tüm altyapı tasarımı ve yönetiminden, güvenlik ürün ve hizmetlerinin seçimine, bilgi güvenliği yönetim sisteminin kurulup, işletilmesinden, sızma(penetrasyon) testlerinin gerçekleştirilmesine kadar birçok süreçle BT Güvenliğini sağlamak mümkündür.
Güvenli Altyapı
BT Güvenliğini sağlamada kurumlardaki en önemli zafiyetlerden bir tanesi BT altyapısının doğru ve etkin bir şekilde tasarlanmamış olması ve yetkisiz kişilerin kritik sistemlere doğrudan erişebiliyor olmasıdır. Güvenli bilgi teknolojileri sistemlerinde doğru ve etkin olarak tasarlanmış ağ mimarisi ve altyapılara ihtiyaç duyulur. BTYÖN, Güvenli BT altyapıları konusunda uzman kadrosuyla danışmanlık, tasarım, planlama ve destek hizmetleri vermektedir. Bilgi kaynaklarına erişirken güvenliğinizi sağlamak için, kurumunuzun mevcut altyapısını inceleyerek, değerlendiriyor ve ihtiyacınıza uygun proaktif çözümler üreterek danışmanlık hizmeti sunuyoruz.
İhtiyaca Göre Çözüm
BTYÖN bilgi teknolojileri güvenliği konusunda ihtiyaçlarınız doğrultusunda bilgi güvenliği ürünlerinin konumlandırılması ve yapılandırılması hizmeti verir. Sizin için analiz ve değerlendirme yaparak, kurumunuzu gereksinimlerinizi karşılayacak doğru ve güvenli teknolojilerle buluşturmak için uzman kadromuzla size özel çözümler üretiyoruz.
Sistem Güvenliği ve Sızma Testleri
Bilgi teknolojileri güvenliğinin sürekliliğini sağlamak için tek başına sistemler ve ürünler yeterli değildir. Tüm bu süreçlerin etkin bir şekilde yönetimi ve sürdürülebilirliği de sağlanmalıdır. Bu alanda dayanak noktamız olan ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi standardına göre bilgi güvenliği yönetim sistemini kurmanız ve işletmeniz için ISO 27001 LA sertifikalı, birçok başarılı BGYS kurulumu projesi gerçekleştirmiş olan uzman kadromuzla hizmet veriyoruz. Bilgi teknolojilerinizi oluşturan sistemlerinizin ve ürünlerinizin bilgi güvenliği açıklarını Certified Ethical Hacker – CEH sertifikalı uzmanlarımızın gerçekleştireceği sızma (penetrasyon) testi ile görebilirsiniz. Kurumların proaktif bilgi güvenliği yaklaşımlarının gereği olarak, yapılması birçok çerçeve ve standartla da gerekli görülen sızma (penetrasyon) testiyle bilgi güvenliği riskleriniz ve zafiyetlerinizi değerlendirmeniz için detaylı sızma (penetrasyon) test raporunuzu oluşturuyoruz.

Daha fazla bilgi için

“Kabul Et” seçeneğine tıklayarak sitede gezinmeyi geliştirmek, site kullanımını analiz etmek ve pazarlama çabalarımıza yardımcı olmak amacıyla tüm çerezlerin cihazınızda saklanmasını kabul etmiş olursunuz.