Denetim Yönetimi Yazılımı

Denetimlerinizi sorunsuz bir şekilde yönetin. Denetim sürecinizi tek noktadan yönetin. Denetime daha hızlı hazır olun.

Denetim programı yönetimi
Denetim kriteri olarak uluslararası standart, yasal düzenleme ya da iyi uygulama pratikleri ayrı ayrı tanımlanabilir. Her bir denetim çerçevesi için uyumluluk gereksinim maddeleri tanımlanabilir. Birden fazla denetimi içeren denetim programları oluşturulabilir. İç denetim, tedarikçi denetimi, bağımsız denetim bulgu takibi ve risk kontrol matrisleri ile denetim gerçekleştirilebilir.
Denetim planlama, görüş yönetimi
Denetlenen iş birimleri seçimi gerçekleştirilir. denetimi amacı, kapsamı kriterleri kapsam dışı bırakılan konular belirlenir. Denetim takımı belirlenir. Denetim zaman planı oluşturulabilir ve plan mutabakatı yönetilebilir. Denetim soru listesi seçimi ve soru listelerinin denetçi ve denetlenen kullanımına açılması gerçekleştirilebilir. Saha denetimi öncesinde denetlenen ilgili taraflarından denetim sorularına yanıt istenebilir. Denetim soru listeleri ve liste içeriğindeki soruların yönetimi gerçekleştirilebilir.
Denetim gerçekleştirme, raporlama ve bulgu takibi
Denetim sorularının yanıtlanması gerçekleştirilebilir. Denetim bulguları oluşturulabilir. Denetim raporu denetim detaylarına bağlı olarak oluşturulabilir ve uygulama üzerinden dağıtımı sağlanabilir. Denetim bulgularının mutabakat süreci uygulama üzerinden gerçekleştirilebilir. Yönetim sistemi denetimlerinde bulgu türüne bağlı olarak düzeltici faaliyet gözlem giderme faaliyeti ve iyileştirme faaliyet ve aksiyon tanımlaması uygulama üzerinden gerçekleştirilebilir.

Daha fazla bilgi için

“Kabul Et” seçeneğine tıklayarak sitede gezinmeyi geliştirmek, site kullanımını analiz etmek ve pazarlama çabalarımıza yardımcı olmak amacıyla tüm çerezlerin cihazınızda saklanmasını kabul etmiş olursunuz.