İş Sürekliliği Yönetimi Yazılımı

İş sürekliliği süreçlerinizi tek bir noktadan yönetin. Yöneticilerin ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sisteminin gidişatını anlık olarak kontrol edebilmelerini sağlar.

Anlık Durum
İş etki analizinde belirlenen süreler, iş sürekliliği planları ve tatbikatları ile ilişkilendirilerek kullanılabilir. Sisteme yeni bir süreç eklendiğinde, süreç sahibi iş etki analizi ve risk değerlendirmesi için otomatik olarak bilgilendirilir.
Raporlama
Yönetimin gözden geçirmesi için özet bilgiler, iş etki analizi raporu, risk dağılımı, risk işleme planı durumu, tatbikat değerlendirme raporu, düzeltici faaliyetlerin durumu, görev durumları, hedef ve performans seviyeleri yazılım üzerinde hazır rapor olarak gelmektedir. Bununla birlikte kullanıcıların ihtiyaç duydukları raporları hazırlama imkanı vardır.
Zaman Tasarrufu
Yazılım üzerinde ISO 22301 İSYS'nin işletilmesi için gerekli periyodik görevler tanımlanarak etkin bir iş sürekliliği süreci oluşturulabilir. Ayrıca Ayrıca ISO 22301 İSYS'nin şart koştuğu yasal mevzuata uyum takibi, periyodik iş etki analizi ve risk değerlendirme, doküman gözden geçirme gibi işlemler otomatik hale getirilebilir.Yazılım esnek bir platform üzerinde hazırlandığı için kaynak koda müdahale etmeksizin ekranlar, raporlar, bilgi alanları eklenebilir veya mevcut olanlar ihtiyaca göre özelleştirilebilir.
Tam Kontrol ve Entegrasyon
Yazılım üzerindeki tüm modüller birbiri ile entegre çalışır. Bu sayede tüm modüllerden görev oluşturulabilir ve bu görevler tek ekrandan yönetilebilir. Aynı şekilde ortak tüm bilgi alanlarına diğer modüllerden ulaşmak mümkündür.Onay gerektiren durumlar yazılım üzerinde esnek olarak tanımlanabilir ve tüm onay kayıtları uygulama üzerinden gösterilebilir.Aktif dizin entegrasyonu sayesinde kullanıcılar yazılıma otomatik olarak giriş yapabilirler. İlave kullanıcı yönetimi işlemi gerekmez.

Çözüm İçeriği

İş etki analizi

Risk yönetimi

Süreklilik stratejileri

İş sürekliliği planlama

Tatbikat yönetimi

Yasal ve regülatif yükümlülüklerin takibi

Varlık ve süreç yönetimi

Doküman yönetimi

Performans değerlendirme

Denetim yönetimi

Düzeltici faaliyetler

Fırsat yönetimi

Daha fazla bilgi için

“Kabul Et” seçeneğine tıklayarak sitede gezinmeyi geliştirmek, site kullanımını analiz etmek ve pazarlama çabalarımıza yardımcı olmak amacıyla tüm çerezlerin cihazınızda saklanmasını kabul etmiş olursunuz.