Biz kimiz?

Uzun yıllar TUBİTAK bünyesinde önemli projelere imza atmış kurucu ortaklarıyla 2010 yılında faaliyete başlayan BTYÖN, kıdemli ve alanında uzman danışman kadrosuyla bilgi güvenliği, iş sürekliliği ve bilgi teknolojileri yönetişimi alanlarında danışmanlık, eğitim, analiz ve değerlendirme hizmetleri sunmaktadır. BTYÖN ismi uzmanlık alanımız olan Bilgi Teknolojileri Yönetişimi kelimelerinin kısaltılması ile oluşturulmuştur.

Bilgi güvenliği alanında; ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi’nin hayata geçirilmesi, risk yönetimi, sızma / penetrasyon testleri, kişisel verilerin korunması kanununa uyumluluk ve güvenlik değerlendirme çalışmaları başta olmak üzere büyük ölçekli işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak hizmet portföyüne sahiptir. Referanslarının neredeyse tümü ilk 500 kuruluş arasında yer almaktadır.

İş Sürekliliği alanında; fark yaratan ve sektörel olarak özelleşmiş çözümleri ile ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi uygulamaları, iş etki analizi ve risk değerlendirmeleri gibi hizmetleri ile ülkemizde gerçekleştirilmiş en büyük iş sürekliliği yönetim sistemi kurulum projelerine imza atmıştır.

Bilgi Teknojileri Yönetişimi alanında; ITIL ve COBIT danışmanlığı, BT süreç analizleri ve iyileştirmeleri gibi hizmetleri ile bilgi teknolojilerinin kronikleşmiş sorunlarının çözümüne yardımcı olur ve iş hedefleri doğrultusunda değer katan bir bilgi teknolojileri yönetim yapısı kurulmasını sağlar. BTYÖN, BT Yönetişimi ile ilgili konularda çok sayıda uluslararası proje gerçekleştirmiş bir ekibe sahiptir.

Eğitim alanında; çeşitli platformlarda bilimsel yayınlara sahip eğitmen kadrosuyla ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabilmek ve ilgili alanda yetişmiş insan kaynağı oluşturabilmek için açık/kapalı sınıf eğitimleri düzenler. Eğitimler için özelleştirilmiş teknik ve yönetimsel uygulamalar ile eğitim için ayrılan zamanın etkin kılınmasını sağlar.

BTYÖN tüm müşterilerini çalışma arkadaşı olarak görür ve her zaman bilgi birikimini paylaşmaktan mutluluk duyar. BTYÖN vereceği hizmetlerde maksimum müşteri memnuniyeti sağlamayı ve küresel standartlarda yüksek kalitede çözümler sunacağını garanti eder.

Sertifikalaramız

Sunduğumuz hizmetlerin en üst kalitede ve ihtiyaçlarınıza uygun olması, bize emanet ettiğiniz bilgilerin güvenliği ve sunduğumuz hizmetlerin sürekliliği için uluslararası geçerli yönetim sistemlerini işletiyor ve sürekli iyileştiriyoruz.

Sertifika İsmi

Akreditasyon

Sertifika Numarası

TS ISO/IEC 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

TURKAK (Türk Akreditasyon Kurumu)

SRN-2252

TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi

TURKAK (Türk Akreditasyon Kurumu)

SRN-2250

ISO 22301:2012 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi

ANAB (ABD Akreditasyon Kurumu)

SRN-2247

ISO 20000:2018 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi

ANAB (ABD Akreditasyon Kurumu)

SRN-2248

Çözüm Ortaklarımız

Optimate Solutions ile birlikte danışmanlığını ve eğitimini verdiğimiz standart ve uyumluluk çerçevelerini entegre bir şekilde yönetin.

Daha fazlası

Daha fazla bilgi için

“Kabul Et” seçeneğine tıklayarak sitede gezinmeyi geliştirmek, site kullanımını analiz etmek ve pazarlama çabalarımıza yardımcı olmak amacıyla tüm çerezlerin cihazınızda saklanmasını kabul etmiş olursunuz.