Kurumsal Risk Yönetimi Yazılımı

Kurumsal risklerinizin tümünü, organizasyonel yapınıza ve kriterlerinize uygun olarak yönetmenize imkan sağlıyoruz.

Karar Destek
Risk değerlendirmesinde karşılaşılan en büyük sorunlar, risk kararları verilirken kişi bağımlı bir değerlendirme yapılıyor olmasıdır. Kurumsal risk yönetimi yazılımı, görüş sunan ve karar veren iki kademeli risk değerlendirme yapısı ile, olası görecelilikleri en aza indirebilecek bir metodolojiye sahiptir. Böylece risk kararına varılmadan önce ilgili birimlerden görüş toplama ve doğru risk kararı vererek, öne çıkarılacak riskleri seçme imkanı sağlamaktadır.
Risk İzleme ve Raporlama
Risklerinizi tümüyle izleyebilecek ve bu izlemeyi tüm organizasyon seviyelerinde yapabilecek bir dashboard sunar.
Kullanıcı Dostu Arayüz
Kullanıcı alışkanlıkları dikkate alınarak geliştirilen ERM, kolay öğrenilebilir ve sade arayüzü ile tüm paydaşlarca rahatlıkla kullanılabilir.
Gelişmiş Bildirim Sistemi
Kullanıcı alışkanlıkları dikkate alınarak geliştirilen ERM, kolay öğrenilebilir ve sade arayüzü ile tüm paydaşlarca rahatlıkla kullanılabilir.
Esnek Organizasyon Modeli
snek organizasyon modeli ile; büyük, küçük tüm tip işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir.Organizasyonunuzun yapısına uygun olarak; uyarlanabilir bir yapıya sahip olan kurumsal risk yönetimi yazılımı ile, siz yazılımın imkanları ile sınırlanmak zorunda kalmazsınız; platform sizin için tasarlanabilir yapıdadır.Organizasyonunuz kıtalara, ülkelere, şehirlere, direktörlüklere, müdürlüklere, fabrikalara ve birimlere dahi ayrılıyor olsa da; kurumsal risk yönetimi yazılımı tüm organizasyon ağacınıza uygun olarak uyarlanabilmekte ve risk görüşlerini sunacak / kararlarını verecek kademeler seçilebilecektir.
Aksiyon Planlama ve Takip
Aksiyon planlaması, pillar temelli yapılır,Bir aksiyon bir veya daha fazla riske bağlı olabileceği gibi bir riske birden fazla aksiyon da bağlı olabilir,Atamalar rol tanımlı yapılır.
Çoklu Dil ve Ortam Desteği
Çoklu dil desteğine sahip kurumsal risk yönetimi yazılımı ile, uluslararası bir organizasyon yapınız olsa da rahatlıkla kullanabilir, ülkelere göre risklerinizi gruplayabilirsiniz.Export özelliği ile ürettilen tüm datalar ayrı platformlarda da değerlendirilebilir.

Daha fazla bilgi için

“Kabul Et” seçeneğine tıklayarak sitede gezinmeyi geliştirmek, site kullanımını analiz etmek ve pazarlama çabalarımıza yardımcı olmak amacıyla tüm çerezlerin cihazınızda saklanmasını kabul etmiş olursunuz.