ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi İç Denetim Hizmeti

ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sisteminizin işlerliğini bağımsız olarak denetliyor ve sürekli iyileştirilmesine katkı sağlıyoruz.

İç Denetim

Yönetim sistemleri iç denetimi, işletme bünyesinde yeterli veya uygun kaynak olmaması durumunda veya organizasyon dışından bir bakış açısına ihtiyaç duyulduğunda tercih edilmektedir. İşletmenizdeki iş sürekliliği yönetim sisteminizin etkin, güncel, izlenebilir ve gelişime açık yapıda olmasının temini için işletmenizin bünyesinde ISO 22301 iç denetim gerçekleştirilmesi gereklidir.

BTYÖN, bu hizmet kapsamında tamamı ISO 22301 Baş denetçi sertifikasına sahip uzmanlar tarafından işletmenizin iş sürekliliği yönetim sistemi standardına uygun olarak çalışıp çalışmadığını ayrıntılı şekilde kontrol etmektedir. Yapılacak denetim sonucunda iş sürekliliği yönetim sisteminizin uygulamadaki eksiklikleri belirlenir, işletmenizdeki izleme ve denetim mekanizmaları ve bunlardaki olası aksaklıklar tespit edilir, iyileştirme süreçleri kontrol edilerek ISO 22301 referansları ile birlikte detaylı olarak raporlanır.

Daha fazla bilgi için

“Kabul Et” seçeneğine tıklayarak sitede gezinmeyi geliştirmek, site kullanımını analiz etmek ve pazarlama çabalarımıza yardımcı olmak amacıyla tüm çerezlerin cihazınızda saklanmasını kabul etmiş olursunuz.